Teknoloji

Teknoloji

BioshieldBioShield® su bazlı, nano teknoloji ürünü olan ve üstün özelliklere sahip bir üründür. Geçirimli yada geçirimsiz, akla gelebilecek tüm yüzeylerde uygulanabilen BioShield®, uygulandığı yüzeylerde anti-bakteriyel bir koruma oluşturarak, söz konusu yüzeylere bakterilerin tutunmasını engeller, üremelerini de imkansız kılar. Ayrıca BioShield® ile kaplanmış bir yüzey, temas eden bakteriler için ölümcül özellik taşır. Etki mekanizmasının mekanik olmasından dolayı yüzeyle etkileşime giren bakterilerinBioShield®'e karşı direnç kazanmaları mümkün değildir, biyofilm tabakası oluşumunu engelleyen ürünümüz bu nedenlerden dolayı eşsiz bir teknolojiye sahiptir.

 

Ecolab

ecolab

Vario flexx Hygiene kat arabası verimli zemin & yüzey temizliği ve çöp yönetimi için tasarlanmış yenilikçi temizlik istasyonudur. Kat arabasındaki mop kutuları ve kovalara konulan kullanıma hazır mop ve bezler sayesinde çift kovalı pres ve su taşımaya gerek kalmaz.
Vario flexx Hygiene kat arabası fazla yer kaplamaz ancak ürün, bez ve temizlik gereçleri için optimum depolama kapasitesi sunar. 2x70 L çöp çerçevesi sayesinde çöpleri ayrıştırarak toplamak mümkündür.

 

Ugmo TechnologiesSenlink konut ve ticari sulama sistemleri kontrol etmek ve izlemek için peyzaj alanlarına yerleştirilen toprak altı sensörlerden veri akışını sağlayan ilk ve tek kablosuz sensor ağ teknolojisidir.

Verimli sulamanın sırrı bir peyzaj alanındaki toprağın nem seviyesinin toprağın tipi doğrultusunda optimum seviyede sağlamasıdır. UgMO hava ve mevsim değişiklikleri farketmeksizin nem seviyesini ‘UgMO Aralığı’ nda yani doğru nem aralığında tutar. Bu sadece su tasarrufu değil aynı zamanda sağlıklı bitki büyümesinede katkıda bulunur.

İletişim

PROM Profesyonel Tesis Yönetimi ve Otelcilik Hizmetleri

Bağlar Mah. Mimar Sinan Cad. G Plus Sit. No:37/1 Ofis:30
Güneşli Bağcılar/İstanbul

T. 0212 656 92 72
F. 0212 777 50 70